tło
tło
eKOMAKO Makler Nieruchomości

Dzięki internetowemu systemowi online jakim jest eKOMAKO Makler Nieruchomości pośrednicy stąpają pewnie po ziemi, a ze swojej aplikacji biurowej korzystają wszędzie jak z usługi w telefonie. To nowy model pracy systemu informatycznego udostępnionego jako usługa przez internet.

Infolinia: 800 109 509
Wyróżniaj się wśród innych!

Z doświadczeń pośredników wynika, że dobry program do obsługi biura nieruchomości – to program będący jedną platformą pracy pośrednika. Jedno miejsce do zarządzania firmą, jedno miejsce pracy zespołu pośredników i współpracowników. Stale wzbogacamy go o nowe funkcje i obecnie proponujemy, aby eMakler był również miejscem wyróżniania ofert nieruchomości na najważniejszych portalach ogłoszeniowych.

Już dziś bezpośrednio z programu eMakler mogą Państwo wyróżniać i podbijać oferty nieruchomości prezentowane w trzech największych portalach: Otodom.pl, Domiporta.pl oraz Gratka.pl.

Dynamiczne biura... obniżają koszty zarządzania ogłoszeniami na portalach

Największe portale ogłoszeniowe publikują oferty biur nieruchomości z wykorzystaniem mechanizmów webAPI. Otwiera to nowe możliwości dla biur nieruchomości. Korzystając z eMaklera Nieruchomości w jednym miejscu – w programie biura – mamy możliwość zarządzania ofertami oraz wyróżnieniami ofert nieruchomości na portalach ogłoszeniowych.

To dzięki jednemu miejscu pracy nad ofertą, uzyskujemy oszczędności czasu obsługi oraz dzięki ofercie KOMAKO dodatkowe bonusy finansowe.

Więcej