tło
tło
Logo Komako eMakler
Logowanie do wersji demonstracyjnej
eKOMAKO Makler Nieruchomości

Dzięki internetowemu systemowi online jakim jest eKOMAKO Makler Nieruchomości pośrednicy stąpają pewnie po ziemi, a ze swojej aplikacji biurowej korzystają wszędzie jak z usługi w telefonie. To nowy model pracy systemu informatycznego udostępnionego jako usługa przez internet.

Infolinia: 800 109 509
eMakler Nieruchomości srebrny czy złoty?

Program dla biura nieruchomości eKOMAKO Makler Nieruchomości jest dostarczany w dwóch wersjach: srebrnej i złotej.

Wersja srebrna to program dla małego lub początkującego biura nieruchomości, w którym pracuje nie więcej niż 5 osób - użytkowników oprogramowania. W wersji srebrnej można wysyłać oferty - eksportować - na portale ogłoszeniowe, liczba portali jest ograniczona do 5.

Wersja złota eMaklera to kompleksowy program wspomagający pracę agencji nieruchomości, który pomaga obsłużyć cały proces obsługi Klienta, tzw. system CRM, czyli system zarządzania relacjami z Klientem. Wersja złota programu dla agencji nieruchomości obsługuje biura o dowolnej wielkości, została sprawdzona nawet w biurach zatrudniających 100 osobowy zespół. Nasze oprogramowanie dla agencji nieruchomości wychodzi naprzeciw potrzebom dynamicznych organizacji, w których zespół maklerów obsługuje oferty popytowe od wstępnych zapytań do właściwych ofert pośrednictwa.
Program dla biura nieruchomości w wersji złotej daje możliwość analiz dla kierownictwa biura jak również zarządzania terminarzem pracowników.

Obie wersje oprogramowania dla agencji nieruchomości pozwalają na uruchomienie zintegrowanej strony WWW.

Jeśli biuro nieruchomości pracuje w ramach stowarzyszenia pośredników w obrocie nieruchomościami (SPON) lub w ramach grupy współpracujących biur nieruchomości istnieje możliwość wymiany ofert, do tego służą rozszerzenia eKOMAKO MLS i eKOMAKO SWO. Możliwość ta istnieje zarówno w wersji srebrnej i złotej eKOMAKO Maklera Nieruchomości.

Porównanie opcji programu
  eMakler Srebrny eMakler Złoty
Baza ofert nieruchomości
Klienci biura nieruchomości
Asystent maklera nieruchomości
Wysyłka ofert przez e-mail
Kalkulator opłat
Historia zdarzeń
Wydruki
Wyszukiwarka ofert nieruchomości
Mapy
Analizy i bilans biura nieruchomości
Terminarze maklerów
Pełna historia zdarzeń
Oferty popytowe
Aktywne pozyskiwanie ofert popytowych - biuletyny e-mail
Zintegrowana strona WWW
MLS
SWO
Przechowywanie dokumentów do zlecenia
Druki do opisu nieruchomości
Prezentacja ofert LCD/TV
Wyróżnianie i podbijanie ofert nieruchomości