tło
tło
eKOMAKO Makler Nieruchomości

Dzięki internetowemu systemowi online jakim jest eKOMAKO Makler Nieruchomości pośrednicy stąpają pewnie po ziemi, a ze swojej aplikacji biurowej korzystają wszędzie jak z usługi w telefonie. To nowy model pracy systemu informatycznego udostępnionego jako usługa przez internet.

Infolinia: 800 109 509
Telefon w dłoń – nadchodzi Mobilny eMakler!

Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować że program eMakler jest dostępny teraz w wersji mobilnej na platformach Android, Windows Phone oraz iPhone. Wersja programu jest dostępna w odpowiednich sklepach i można ją ściągnąć za darmo.


     

QRcodeWinPhone      QRcodeAndroid

Pozwala ona na zalogowanie się do swojego biura i przeglądanie ofert które są do niego wprowadzone. Można przeglądać zdjęcia oraz szczegółowe dane wszystkich ofert, takie jak kontakt telefoniczny do klienta czy też szczegóły oferty – parametry nieruchomości. Program pozwala na selektywne przeglądanie swoich własnych ofert jak również wszystkich wprowadzonych do bazy firmy. Wyróżnione są również nowo wprowadzone oferty w celu ułatwienia pracy agenta.

Mobilny eMakler jest bardzo intuicyjnym programem który nie powinien sprawić nikomu problemów w obsłudze, ale mimo wszystko dostępna jest pomoc dla niego w głównym Menu kryjąca się pod guzikiem znaku zapytania w prawym górnym rogu.

Ekran logowania logowanie

Strona główna strona glowna


Jeśli widziałbyś potrzebę rozszerzenia mobilnego maklera o specjalne funkcje, skontaktuj się z nami pod adresem emakler@komako.pl lub telefon 91 431 2001


Pomysły naszych użytkowników są dla nas bardzo cenne!